Joao Felix humb pjesën e mbetur të sezonit

Joao Felix nuk do të jetë i gatshëm ta mbyll sezonin.

Ylli i Atletico Madrid, Joao Felix ka pësuar një lëndim së fundmi dhe ky lëndim do ta lë atë jashtë fushave të blerta.

Lojtari, përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se nuk do të jetë i gatshëm ta mbyll sezonin në fushë.

Synimi i portugezit është që të jetë në formë të mirë fizike për Kupën e Botës 2022.

Mungesa e Felix mund t’i hap telashe skuadrës së Atletico, e cila lufton për një vend në top katërshe.

Të fundit

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus...

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...