Donald Veshaj shkon tek ditëlindja e Olsi Bylykut por mungoi tek ajo e Monika Lubonjës

Olsi Bylyku ka festuar mbrëmjen e djeshme 24-vjetorin e lindjes me një festë të madhe.

Ku pranë tij ndodheshin miqtë e ngushtë apo familjarët.

Në mes të festës së organizuar plot atmosferë dhe spektakël midis të ftuarve u panë dhe dy binjakët, Donald dhe Romeo Veshaj.

Image

Ditëlindja e Olsi Bylykut

Aktorët e humorit kanë uruar Olsin në rrjetet sociale.

Teksa kanë postuar dhe imazhe gjatë festës ndërsa kanë dhuruar dhe një performancë të zjarrtë me hitet e tyre së bashku me Elgit Dodën.

Image

Ditëlindja e Olsi Bylykut

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...