Depp flet për mesazhet e tij personale për Heard që i janë zbuluar publikut

Johnny Depp aktualisht po jep dëshmi në rastin e tij për shpifje kundër ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard.

Aktori 58-vjeçar u pyet për disa nga mesazhet e tij private që janë bërë publike, kryesisht për ish-in e tij. Disa nga përmbajtjet e teksteve kanë qenë tronditëse, me një në veçanti që zbulon atë që ai do të dëshironte të kishte ndodhur me ish-bashkëshorten e tij.

Johnny u pyet për natyrën e teksteve të tij gjatë dëshmisë.

Johnny u përgjigj: “Më vjen turp për disa nga referencat e bëra. Më vjen turp për atë kohë, nxehtësinë e momentit. Nxehtësia e dhimbjes që ndjeja shkoi në vende të errëta. Nëse po shkruani, nuk ka vend të caktuar ku duhet të qëndroni. Dhe ndonjëherë, dhimbja…duhet trajtuar me humor”.

Të fundit

Rama për “Der Spiegel”: Serbia duhet ta njohë Kosovën, por Vuçiqi s’mund ta bëjë këtë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një intervistë për...

Ngadalësohet rritja ekonomike, por Kurti lavdërohet për rritje të të hyrave

Zhvillimi ekonomik i vendit ka stagnuar në krahasim me...

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë mot të ndryshueshëm

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë kushte...