Big Mama: Kurseni gazin, blini një Ford

Big Mama do të mbetet gjithnjë nga më të preferuarat e publikut shqiptarë.

Me energjinë e saj pozitive dhe humorin e veçantë ka arritur të fitoj zemrat e të gjithëve.

Artistja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku nuk mundon me imazhe të një pas njëshme.

Image

Big Mama

Së fundi, si duket është bërë me veturë të re të firmës “Ford”, dhe derisa ka ndarë imazhet pranë veturës ajo ka ndarë edhe një mbishkrim.

“Kurseni gazin, blini një Ford”, ka qenë mbishkrimi i këngëtares, ku pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Të fundit

Rama: Jam shumë i lumtur që Sahat Kullës iu rikthye identiteti e ndriçimi

Objekti i Sahat Kullës në Prishtinë është ndriçuar, pasi...

Brenda një viti 1608 viktima të dhunës në familje

Shkup,1608 viktima të dhunës në familje janë regjistruar vitin...

Mariçiq: Pres raport pozitiv nga Komisioni Evropian

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, në konferencën...