Trajneri Renato Arapi ka dilema!

Trajneri Renato Arapi ka dilema!

Trajneri Renato Arapi nuk ka vendosur ende për titullarët që do të hedhë në fushë ndaj Vllaznisë.

Një ide është që Teuta ta nisë me formacionin që luajti edhe në Kupën e Shqipërisë ndaj Laçit, por me ndryshimin që nga minuta e parë në krahun e djathtë të mbrojtjes të jetë Idrizaj dhe jo Todorovski.

Arapi ka edhe një seancë në dispozicion për të fiksuar titullarët në sfidën me shkodranët.

Të fundit

‘Do hyjmë në grevë urie’, Luçiano Boçi: Të na japin logon e PD-së

Nënkryetari i PD, Luçiano Boçi, tha se nëse gjykata...

Imami i Qabesë në Kosovë, Myftiu doli e priti në aeroport

Myftiu i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava...