Sara zbuloi gjininë e fëmijës së tretë, Lori i bën komentin epik

Mëngjesin e kësaj të diele, Sara Hoxha zbuloi gjininë e fëmijës.

Ajo publikoi një video, ku shihej duke plasur një tullumbac të zi, nga i cili dilnin tullumbace në ngjyrë rozë. Në këtë mënyrë, mësoi se ishte në pritje të një vajze.

Ndërkohë, ajo që është emocionuar më së shumti, është e motra, Lori, e cila ka ndarë edhe një foto me Sarën.

Blogerja e ka shoqëruar edhe me një koment epik.

“Dy si ti. Kam frikë!”, ka shkruar Lori krahas fotos.

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...