Publikohet videoja ‘e nxehtë’ e Monika Lubonjës dhe Arjola Demirit që po ‘thyen’ rrjetin

Teksa në rrjet është përfolur shpesh se miqësia e tyre ka përfunduar, Monika dhe Arjola iu kanë provuar të gjithëve të kundërtën.

Arjola ka qenë e ftuar në festën e çmendur të Monika Lubonjës.

Dyshja janë parë njëjtë siç ishin në “Big Brother VIP”.

Dy aktoret kanë bërë një kërcim të nxehtë, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Të fundit

Rustemi: Rruga Strugë-Qafë Thanë do të jetë gati për 15 muaj

Ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin, Pas njoftimeve se...

Kovaçevski dhe Mickosi nesër pasdite në takim në Qeveri

Në Qeveri nesër pasdite do të mbahet takim midis...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në...