Hajnat bëjnë kërdi në kohën e iftarit

Katër vjedhje janë bërë në kohën e iftarit të shtunën në Meliq të Hanit të Elezit.

Lufti Maliqi, përfaqësues i fshatit, tha se brenda një viti janë kryer 10 të tilla.

Nga policia e Ferizajt bën me dije se janë duke grumbulluar informacionet për zbardhjen e rastit, ku deri më tani kanë intervistuar edhe disa persona.

Video:

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...