Sindi flet për shkrimtarin e preferuar

Sindi Loci ishte protagoniste e sezones së dytë të “Për’Puthen”

Sindi bënë deklarata të ndryshme rreth programit ku dhe merr vëmendjen e publikut.

Ajo është mjaft aktive me postime në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme.

Ndërsa së fundmi Sindi iu ka dhënë mundësin fansave ti bëjnë pyetje të ndryshme në “InstaStory”.

Ndërsa njëra nga pyetjet ishte se cili është autori i preferuar i Sindit.

Sindi tregoi se shkrimtari i preferuar i saj është Charles Bukowski.

Image

Shkrimtari i preferuar i saj është Charles Bukowski

Ndryshe shpesh herë Sindi në intervista të ndryshme ka treguar se shkollimin e ka përfunduar jashtë vendit. 

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...