Miley Cyrus konfirmon lidhjen me muzikantin e njohur

Miley Cyrus vulosi thashethemet se është në lidhje me muzikantin Maxx Morando me një puthje të zjarrtë.

Dyshja u panë duke dalë të enjten teksa qëndronin në një trotuar në West Hollywood.

Këngëtarja e “Wrecking Ball” u pa duke hedhur duart rreth Morandos teksa ata putheshin me pasion.

Cyrus, 29 vjeç dhe bateristi i Liily, 23 vjeç, ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në nëntor 2021, kur u panë duke u relaksuar në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade.

Ai gjithashtu mori pjesë në “Festën e Vitit të Ri të Miley” në Miami, të cilën ajo e organizoi bashkë me Pete Davidson në NBC, në shenjë mbështetjeje.

Ndërsa marrëdhënia e rokerit të “Midnight Sky” me Morandon nxehet, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për prindërit e Cyrus, të cilët paraqitën kërkesën për divorc për herë të tretë.

Të fundit

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus...

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...