Ja kush zgjedhet kryetare e Forumit të gruas në LSDM

Me propozim të kryetarit të LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, kryesia qendrore e LSDM-së në seancën e tretë të sotme zgjodhi Jovana Trencevskën për koordinatore të re të Forumit të Gruas.

Trençevska është një nga themelueset e Forumit të Grave të LSDM-së, ministre aktuale e Punës dhe Politikës Sociale.

Në emër të të gjithë anëtarëve të LSDM-së, falënderojmë kryetaren aktuale Snezana Kaleska Vanceva për angazhimin dhe kontributin e saj të rëndësishëm të deritanishëm, thuhet në njoftimin e LSDM.

Marketing

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...