“Do të pasurohen dhe do të çlirohen”, 3 shenjat e horoskopit që do të ndjejnë prekjen magjike të “Hënës Rozë të Prillit”

Nëse nuk jeni zhytur tashmë në shkëlqimin e pranverës, do të ndjeni shumë magji përpara hënës së plotë të prillit 2022, e cila ndriçon qiejt më 16 prill.

Hëna e re është duke u hedhur në shenjën e ajrit social të Peshores, duke spërkatur pak romancë dhe optimizëm në jetën tonë.

Kjo hënë shoqërohet nga një lidhje e veçantë nga Neptuni dhe Jupiteri, duke shkruar harmoninë dhe ekuilibrin për disa shenja të zgjedhura të zodiakut të prekura më pak nga hëna e plotë rozë e prillit 2022.

Nga ana tjetër, ajo gjithashtu paralajmëron emocione të forta dhe pak dramë hënore. Meqenëse hëna hyn në Peshoren e orientuar drejt marrëdhënieve, prisni të zhvendosni fokusin tuaj në dinamikën e fuqisë në marrëdhëniet tuaja.

“Si hëna e parë e plotë e këtij viti astrologjik, ka një mundësi këtu për të pastruar, çliruar dhe hequr dorë nga një luftë e brendshme ose e jashtme në mënyrë që të vendoset baza për më shumë stabilitet dhe autenticitet duke ecur përpara”, thotë Noush për Bustle.

Shenjat e zodiakut më pak të prekur nga hëna e plotë rozë e prillit 2022:

Binjakët
Shigjetari
Peshqit

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...