Depoja e policisë në Ohër në shënjestër të plaçkitësve, vidhen shok bomba dhe gaz lotsjellës

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një magazinë ndihmëse të pajisjeve të Sektorit për Punë të Brendshme në Ohër, që ndodhet në Kazermën e vjetër.

Policia e Ohrit thotë se është vjedhur gaz lotsjellës, shok bomba dhe pajisje të tjera të destinuara për shpërndarje të masës.

“Është njoftuar prokurori publik dhe Departamenti për kontroll të brendshëm dhe po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga SPB-Ohër.

Marketing

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...