Arjoni vjen me një ndryshim të ri dhe tregon se a është në lidhje

Ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Arjon Luli me postimet e tij dhe deklaratat shpesh herë edhe merr vëmendjen e mediave roze.

Ai para disa muajsh konfirmoi ndarjen e tij nga modelja, Serena Sula.

Ndërsa tani ai ka ardhur edhe me një ndryshim tjetër duke prerë flokët.

E për këtë ndryshim ai i ka kërkuar nga fansat që ta gjejnë arsyen se pse i ka prerë flokët.

Ndërsa njëri nga fansat i tha atij se mos i ka prerë flokët se i ka kërkuar e dashura.

Përgjigjja e Arjonit ishte që jo dhe se është singel.

“Nc, unë jam 101% single”, ishte përgjigja e Arjonit.

Image

Postimi i Arjon Lulit

Image

Postimi i Arjon Lulit

Të fundit

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...

Bekteshi: I përkas BDI-së, Ahmeti e dha qëndrimin e tij!

Në emisionin Klan Debat, ministri i Ekonomisë – Kreshnik...

Bekteshi: Kjo qeveri ka bërë shumë me Zëvendës kryeministrin e parë Artan Grubi

Në emisionin Klan Debat ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi...