Uji me baltë, banorët e Zharrëzës: E blejmë në autobote, kemi prerë kontratat me Ujësjellësin

Shqipëria15 prill 2022

Aksident në Gjirokastër/ Mjeti del nga rruga, dëmtohet shoferi

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Gjirokastër-Kakavije, në afërsi të fshatit Sofratik.
Automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin M. S., 41 vjeç, banues në Gjirokastër, ka dalë nga rruga dhe si…

Të fundit

Në Greqi, 61% e të huajve të rregullt në vend janë shqiptarë

Ministria greke për Migracionin dhe Azilin tha përmes një...

Skënderaj, lëndohet një person në një vendë punishte

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së...

Pendarovski dhe Xhaferi me uratë për komunitetin boshnjak

Shkup, 28 shtator – Presidenti Stevo Pendarovski sot u...