Nora Istrefi paralajmëron këngën e re

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi këto kohë është shumë aktive.

Përveç aktivitetit të saj në rrjetet sociale, ajo është aktive edhe me lansimin e këngëve të reja.

Para një muaji këngëtarja ka lansuar këngën e saj më të re “Më mungon”, ku ka grumbulluar më shumë se 1 milion klikime.

Ndërsa sot përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ajo ka paralajmëruar këngën e re.

“Ki me m’lyp..”, ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...