E rëndë në Tiranë/ Bie nga lartësia, humb jetën një punëtor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

57-vjeçari i identifikuar si F.N., ka ndërruar jetë.

Ai dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte në Kashar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...