“Bëjnë gjithçka për famë”, ish-konkurrentja e “Për’Puthen bënë deklaratën e fortë

Ish- konkurrentja e kësaj sezone të “Për’puthen” është përfolur mjaft shumë gjatë rrugëtimit të saj në këtë reality-show.

Mikela me veprime dhe deklarata të saj ka marrë vëmendjen e publikut dhe mediave rozë në çdo rast.

Së fundmi ish-konkurrentja ishte e ftuar në emisionin “Ditë e re” në “RTV Ora”, ku tregoi shumë gjëra lidhur me jetën pas largimit nga “Përputhen”.

Ndër të tjerash Mikela tregoi se shumë konkurrent aty sipas saj janë në gjendje të bëjnë çdo gjë për famë.

“Për show janë të gjithë duke përfshirë edhe veten sepse nëse ti nuk do të doje të dilje për show nuk do të merrje pjesë në një reality gjëja më kryesore. Mendoj se të gjithë hynë me idenë që po ndodhi ndodhi. Shumë njerëz aty janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për famë në atë program por unë besoj se del herët a vonë siç ka dalë dhe në vazhdimësi”, tha Mikela.

Rikujtojmë se Mikela doli nga programi çift me Erjon Kukaj,  konkurrentin nga Kosova. 

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...