​Nën këtë logo do të zhvillohet “Final Four” i Ligës Unike

Të enjten në Konferencën për Media për organizimin e Final 4 të Ligës Unike është zbuluar edhe Logo e Final Four, që do të mbahet në Pejë, më 20 dhe 21 Prill.

Logo është punuar nga KB Peja, me ngjyra kuqezi, që janë ngjyrat e Ligës Unike, si dhe Heroin Kombëtar nga Peja, Haxhi Zeka.

Kujtojmë se ndeshjet gjysmëfinale do të zhvillohen më 20 Prill, kurse sfida për vendin e tretë dhe finalja zhvillohen më 21 Prill.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen në Pejë.

Të fundit

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus...