Berisha: Pas Ramës dhe ministrave të tij, për afera duhet të pyetet Lulzim Basha

Ish kryeministri Sali Berisha ka folur jashtë parlamentit për Lulzim Bashën duke thënë se pas Edi Ramës dhe ministrave të tij, ish kreu i PD duhet të pyetet për afera konkrete.

Berisha: Pyeteni Bashën, pse Edi Rama  mbylli dosjet e rusëve, me c’motiv ose në rast se e mohon na tregon një dokument të shqiptarëve që paguan në Amerikë. Na nxirr deklaratat e një shqiptari që ka paguar Nik Muzin me paratë e tij.

Duhet të ruani sensing e investigimit në interesin më të mirë të profesionit tuaj.

Nëse ka një njeri, i cili për afera konkrete duhet të pyetet pas Edi Ramës dhe ministrave të tij, është Lulzim Basha.

Të fundit

Shkolla në Deçan zëvendëson grevën me protestë

Shkolla “Lidhja e Prizrenit” në komunën e Deçanit do...

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...