Përplasen dy makina në Durrës, plagoset 1 person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, në vendin e njohur si ‘Rruga e Portit’.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se dy makina janë përplasur me njëri-tjetrin, e si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Ky i fundit është dërguar në spitalin e Durrësit, ku dhe po merr mjekim.

Ndërkohë mësohet se nga shpejtësia e lartë e njërit prej mjeteve janë dëmtuar edhe 4 makina të tjera që ndodheshin në parkim.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur grupi hetimor, që po vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të fundit

Nagavci akuzon komunat se po bëjnë politikë me mësimdhënësit e shkollat, në dëm të Qeverisë

Në Kosovë po vazhdon greva në arsim, derisa palët...

Pendarovski: Boshnjakët janë pjesë përbërëse e shoqërisë!

Presidenti Stevo Pendarovski sot u ka dërguar urim pjesëtarëve...

Xhaferi: Boshnjakët janë pjesë e pandashme e shtetit tonë të përbashkët

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi u drejtoi urime pjesëtarëve...