Përballje spanjolle e angleze në gjysmëfinale të Champions League 

Gjithçka e qartë, mësohen gjysmëfinalistët e Champions League në futboll.

Katër skuadra nga dy shtete janë kualifikuar: Real Madridi e Villareali nga Spanja, Manchester City dhe LIverpooli (Angli).

Në gjysmëfinale do të kemi përballje spanjolle – angleze. 

Reali ndeshet me Manchester Cityn dhe Liverpooli me Villarealin.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...