Ndalohet nga policia e Maqedonisë , Fero ik nga kufiri me Kosovën

Më datën 08.04 ka ndodhur një ngjarje në Maqedoninë e Veriut me reperin e mirënjohur shqiptar Fero i cili me një shok që kishte fletarrest ndërkombëtar kishte udhëtuar me veturë me BMW me targa 01-117-SL në veturën e të cilit ndodhej edhe Feronit Shabani i njohur si reperi Fero nga Gjilani i cili ka ikur në kufirin me Kosovën.

”Në rast të kapjes së personit Feronit Shabani i lindur në vitin 1997 nga Gjilani të ndalohet dhe të merret në pyetje.”

Marketing

Të fundit

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...

(VIDEO) Ndryshimet ligjore, më shumë përgjegjësi për paratë publike

Ndryshimet e fundit ligjore do t’u shkaktojnë më shumë...