Këtë surprizë ia bëri Mikela Erionit pas largimit nga “Për’Puthen”

Sezoni i tretë i “Për’Puthen” po vazhdon të zhvillohet me shumë ngjarje të reja.

Erioni e surprizoi Mikelen me një këngë dedikuar asaj në puntatën e fundit, ku kjo e fundit nuk hezitoi ti thotë, “Të dua”.

Ndërsa pas daljes nga ky reality-show, çifti folën për herë të parë në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel.

Ndër të tjerash Erioni tregoi për një surprizë që ia ka bërë Mikela.

“Para dy tre ditësh isha pak i mërzitur dhe isha me angazhimet e mija në Prizren, Mikela erdhi dhe më bëri surprizë, vetëm se më pa se isha i mërzitur” tha Erioni.

Kujtojmë se nga ky reality-show para pak kohësh doli çift edhe Bashkimi me Alvisen, mirëpo ata u ndan pak kohë pas largimit.

Nga ky emision para pak kohësh dolën çift dy konkurrentët e këtij sezoni, Mikela dhe Erioni.

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...