Ja me kë e zëvendësoj Einxhel – DJ Dagzin

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po e vazhdojnë edhe më tej lidhjen e dashurisë, lidhje kjo që u duk si e pa mundur.

Shumë njerëz mendonin se marrëdhënia e tyre ishte vetëm në kuadrin e lojës, por po del të jetë e kundërta.

Ani pse lidhje në distancë, dyshes po i funksion mjaftë mirë marrëdhënia.

Image

Einxhel

E, kur Einxhelit i mungon Dj Dagz, ja me kë shoqërohet: Me një arushë!

Image

Storie në Instagram

 

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...