Babai i vrau nusen, Fatjoni nuk i shkon në varrim/ Në ceremoninë e Merushes nuk shkon as ish-bashkëshorti

Fatjoni, djali i Xhevair Hoxhës që i vrau nusen, ka zgjedhur të mos marrë pjesë në varrimin e kësaj të fundit, por vetëm në ceremoninë e të atit.

Në ceremoninë e Merushes, nuk ka shkuar as ish-bashkëshorti i saj, me të cilin kishte tre fëmijë.

Ndërkohë, të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e djeshme.

Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se viktima Merushe Hazizi ka marrë 3 goditje me thikë në gjokse qe i kanë shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...