Alban Skenderaj e Lyrical Son sonte lansojnë këngën e re

Alban Skenderaj do të publikojë sonte këngën e re në bashkëpunim me Lyrical Son.

Ky do të jetë bashkëpunimi i dytë i dyshes, të cilët më parë kishin publikuar edhe një këngë të titulluar “’93”.

Njoftimin për orën dhe datën e lansimit e ka dhënë Alban Skenderaj përmes një postimi në InstaStory.

“Sonte, ora 19:00 @lyricalson” ishte mbishkrimi i këngëtarit.

Kujtojmë se kënga e fundit që publikoi Albani ishte në bashkëpunim me Miriam Canin dhe titullohet “Zemër përmbi Zemër”.

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...