Në një studio kërcimi, gratë ukrainase po mësojnë vetëmbrojtjen

Evropë12 prill 2022

Një rus akuzohet për spiunazh në Poloni

Polonia ka arrestuar një rus dhe e ka akuzuar për spiunazh, tha sot një zëdhënës i ministrit polak, koordinator i shërbimeve speciale.
Burri, i cili jeton prej 18 vitesh në Poloni, u akuzua për mbledhjen e informacionit mbi forcat e armatosura polake…

Të fundit

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...

Bekteshi: I përkas BDI-së, Ahmeti e dha qëndrimin e tij!

Në emisionin Klan Debat, ministri i Ekonomisë – Kreshnik...

Bekteshi: Kjo qeveri ka bërë shumë me Zëvendës kryeministrin e parë Artan Grubi

Në emisionin Klan Debat ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi...