Momenti kur i riu mëson për vrasjen e partneres nga babai i tij

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur Fatjon Hoxha, bashkëjetuesi i viktimës sot në Roskovec mëson lajmin e kobshëm.

Duket momenti kur i riu vë duart në kokë dhe qan. Ai shoqërohet nga një familjar i tij.

30-vjeçarja Merushe Hazizi (nënë e 3 fëmijëve) u vra sot nga vjehrri i saj, Xhevahir Hoxha, në fshatin Vidhistë të Roskovecit, pas konflikteve të vazhdueshme që kishin pasur.

Fatjoni ishte duke punuar me zetor në momentin që ka ndodhur vrasja. Siç dëshmoi dhe gruaja e autorit të ngjarjes, mes nuses dhe vjehrrit kishte debate të shpeshta për banesën.

Të fundit

Brenda një viti 1608 viktima të dhunës në familje

Shkup,1608 viktima të dhunës në familje janë regjistruar vitin...

Mariçiq: Pres raport pozitiv nga Komisioni Evropian

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, në konferencën...

Sondazhi: 83% e ukrainasve duan anëtarësimin në NATO

Një rekord 83 për qind e ukrainasve do të...