I refuzohet ankesa, Muhamed Zekiri mbetet në paraburgim! (DOKUMENT)

Këshilli penal i departamentit për krim të organizuar dhe korrupsion ka hedhur poshtë si të pabazë ankesën e Muhamed Zekiri që t’i shfuqizohet paraburgimi, transmeton TV21.

Në bazë të këtij vendimi, konfirmohet se Zekiri do të mbetet në paraburgim për veprën penale keqpërdorim i pozitës dhe autorizimit zyrtar.

Zekiri do të qëndrojë në paraburgim për 30 ditë.

Marketing

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...