Çelësat i la në kamionetë – hajnat ia morën, por s’ia vjedhin dot drenicasit

Një personi nga Klladernica e Skenderajt iu vodh kamioneta të shtunën.

Atë ai arriti ta gjejë tri ditë më pas pasi u has e braktisur në një përrua në Qubrel të kësaj komune.

Pronari nuk dyshon në ndokënd ndërsa thotë se automjeti i tij pësoi disa dëmtime në karoseri.

Dokumentacioni dhe çelësat e Volkswagen T4, ai i linte gjithnjë në veturë, por që nga ky rast kështu nuk do të veprojë.

Të fundit

Shpërthen zjarri në aeroplanmbajtësen “Abraham Lincoln”, 9 të plagosur

Nëntë persona janë plagosur pas shpërthimit të një zjarri...

Kontrollet nga OSHEE për vjedhjen e energjisë dyshohet se janë shkak për dhunimin e drejtorit në Lezhë

Drejtori i OSHEE-së, Edmir Përndeca u dhunua fizikisht mbrëmjen e sotme...

Lajmi i fundit nga mediat angleze/ Behgjet Pacolli mund të jetë pronari i ri i Mançester United-it

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka treguar interesimin e...