Bayern Munich – Villareal, formacionet zyrtare

Bayern Munich dhe Villareal kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League.

Vendasit janë në disavantazh të një goli, andaj luajnë me të gjitha forcat për ta përmbysur rezultatin.

Villareali, në anën tjetër, përkundër një fitoreje të arritur në ndeshjen e parë, ende nuk ka siguruar asgjë.

Më poshtë jua përcjell formacionet e të dyja skuadrave.

Image

Formacioni i Bayernit

Image

Formacioni i Villareal

Të fundit

Brenda një viti 1608 viktima të dhunës në familje

Shkup,1608 viktima të dhunës në familje janë regjistruar vitin...

Mariçiq: Pres raport pozitiv nga Komisioni Evropian

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq, në konferencën...

Sondazhi: 83% e ukrainasve duan anëtarësimin në NATO

Një rekord 83 për qind e ukrainasve do të...