​9 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19 në ShSKUK

9 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19 në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës.

Nga Shërbimi Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK) kanë njoftuar se 7 pacientë të konfirmuar me Covid-19 dhe 2 të tjerë post-Covid-19. Me oksigjeno-terapi, 5 pacientë.

Raporti sipas klinikave dhe spitaleve të përgjithshme

Klinika Infektive, 7pacientë

Spitali i Gjakovës, 1 pacient

Klinika e Pediatrisë, 1 pacient

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...