Pogba takohet me drejtorin e PSG-së

Paul Pogba thuhet se ka mbajtur një takim me drejtorin e Paris Saint-Germainit, Leonardon, për të diskutuar rreth transferimit të mundshëm në “Parc des Princes”.

Sipas “Foot Mercato”, mesfushori francez është gjithnjë e më afër kalimit te PSG-ja.

Pogba refuzoi rinovimin e kontratës me Manchester Unitedin dhe tani klubi nga kryeqyteti francez duket favorit për të siguruar shërbimet e tij.

29-vjeçari te Paris Saint-Germaini mund të kalojë si lojtar i lirë, pasi kontrata e tij me “Djajtë e Kuq” skadon më 30 qershor.

Juventusi gjithashtu mendohet se ka shprehur për rikthimin e Pogbas në Torino.

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...