Kulusevski bind Tottenhamin

Tottenham Hotspur duan transferimin e Dejan Kulusevski.

Kulusevski po luan si i huazuar te skuadra e Tottenham Hotspur dhe ka bindur londinezët që të tentojnë një lëvizje për transferim permanent.

‘Calciomercato’ bëjnë të ditur se Spurs po planifikojnë që të mbyllin një marrëveshje qysh para fundit të këtij sezoni.

Tottenham janë gati të paguajnë 35 milionë euro për të nënshkruar me suedezin, pasi janë të impresionuar me paraqitjet e tij.

Kulusevski ka shënuar tri gola dhe ka shtuar gjashtë asistime në 11 paraqitje në Premier League me fanellën e Spurs.

Ai kaloi te Tottenham në formë huazimi, gjatë merkatos së janarit. 

Të fundit

Rrëfimi i 18 vjeçares: I dashuri i nënës ma humbi virgjërinë, tani kam frikë…!

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një...

Shpërthen zjarri në aeroplanmbajtësen “Abraham Lincoln”, 9 të plagosur

Nëntë persona janë plagosur pas shpërthimit të një zjarri...