Fenerbache triumfon në derbin e madh

Fenerbache triumfon në derbin e Stambollit dhe ngjitet në zonën Champions!

Fenerbache ka mposhtur në derbin e Stambollit 2:0 Galatasaray.

Golat për vendasit u realizua nga Zajc 26′, dhe Dursun 68′.

Me këtë fitore Fenerbache ngjitet në vendin e 2 me 59 pikë në Superligën turke duke u ngjitur në zonën e Champions League.

Të fundit

Sa orë gjumë duhet të bëjnë bebet?

Rekomandimet për orët e nevojshme të gjumit tek fëmijët...