Suksesi në Sofia Open/ Selami takon karateistin Driton Halimi

Zëvendësdrejtori i drejtorisë së të ardhurave publike, Abdul Selam Selami ka mirëpritur në takim gjatë ditës karateistin Driton Halimi, pas suksesit që ky i fundit arriti sukses në “Sofia Open”, njofton indeks.mk

Selami ka shkruar se Halimin e pret edhe një garë shumë e rëndësishme Ndërkombëtare e cila mbahet në Çaçak të Sërbisë, njofton se në të do të marrin pjesë përfaqësues të shumë shteteve Evropiane.

“Në takimin e sotëm me Driton Halimin bashkëbiseduam për sfidat dhe planet e ardhshme dhe i urova sukses në garrën në Çaçak duke mos fshehur besimin tim se do të na kthehet nga atje edhe me një medalje! Gjithmonë krenar me sukseset e tua Driton, të priftë e mbara!”, ka shkruar Selami

Të fundit

Si e braktisi ish-ylli i Senegalit Miss-in për t’u martuar në fshehtësi?

Një mashtrim ekip i ish-yllit të Senegalit Papis Sise,...

E rëndë, nxënëset në Gjermani sulmohen me thikë derisa po shkonin në shkollë

Një vajzë 14-vjeçare ka vdekur dhe një tjetër, 13-vjeçare,...