Publikohet ‘trailer’-i i pjesës së dytë të filmit “365 Days”

Vazhdimi i shumëpritur i filmit “365 Days” të Netflix më në fund ka një datë të publikimit teksa u lansua edhe ‘trailer’-i i tij.

Pjesa e dytë e “365 Days” vjen pas atij të parit që ka lënë të presin fansat për gati dy vite për të kuptuar për fatin e protagonistes Laura që portretizohet nga aktorja, Anna-Maria Sieklucka.

Ndërsa pjesa e parë e filmit pasoi pasi protagonistja dashurohet me personazhin kryesor i luajtur nga Michele Morrone, vazhdimi i tij premton xhelozi, tradhti dhe një trekëndësh të mundshëm dashurie.

“365 Days” pati një sukses të menjëhershëm pas publikimit të tij në vitin 2020, duke u ngjitur në top 10-she në 90 vende të botës dhe ishte filmi më i shikuar në platformë pas debutimit të tij, shkruan People.

Megjithatë, filmi hasi në kritika të ashpra për portretizimin e tij seksual, veçanërisht duke tërhequr pretendime se ai mburrej me rrëmbimin dhe manipulimin.

Ndërkohë tashmë filmi ka edhe një datë lansimi, pjesa e dytë e “365 Days” do të shfaqet premierë në Netflix më 27 prill.

Të fundit

Ishte vetëm 22 vjeç, futbollisti ndërron jetë gjatë seancës stërvitore

Futbollisti kolumbian Andres Balanta ndërroi jetën të martën gjatë...

Këshilli Gjyqësor të hënën do të zgjedhë kryetarin e ri

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut me...