​Zgjedhjet në FFK, mediat nuk lejohen as në oborrin e Federatës

Zgjedhjet në FFK, mediat nuk lejohen as në oborrin e Federatës.

Me fillim nga ora 11:00 Federata e Futbollit të Kosovës fillon zhvillimin e Kuvendit Zgjedhor të kësaj federate ku edhe do të zgjidhet presidenti i ri i saj.

Pak minuta para fillimit të kuvendit, mediat dhe gazetarët e interesuar nuk janë lejuar as në oborrin e federatës, por janë duke qëndruar jashtë rrethojave të këtij objekti, raporton KosovaPress.

Agim Ademi, kryetari aktual i FFK-së është kandidati i vetëm për të marr këtë post.

Të fundit

Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Artsiti Rod Stewart  ka folur për ndarjen nga jeta...

Behgjet Pacolli pronari i ardhshëm i Manchester United?!

Mediumi anglez Football Transfers, shkruan se ish-presidenti i Kosovës,...