Me videot e saj të fundit në TikTok, Madonna humbi shumë fansa!

Nuk e dimë çfarë e ka gjetur, por Madonna ka shqetësuar fansat e saj me pamjet e fundit që ka publikuar në Tik Tok.

63-vjeçarja postoi një klip prej 13 sekondash pak para ndarjes së çmimeve Grammy 2022,  e veshur me zinxhirë të rëndë argjendi dhe një bluzë të zezë të tejdukshme dhe me flokët  biondë në katër gërsheta.

Kaq u desh që të shpërthenin komentet që në fakt nuk ishin fort pozitive për Madonna-n.

Dikush shkroi se klipi ishte “plotësisht shqetësues”. Një tjetër komentoi: “Shkëlqyeshëm! Si duhet të mbyll sytë dhe të bie në gjumë tani!?”

“Kjo sinqerisht më trembi se nuk do të gënjej”, tha një fans. “Unë thjesht do të kujtoj se sa e mrekullueshme ishte ajo në vitet ’90. Ajo ishte një ikonë”, tha një përdorues.

@madonna

 

♬ original sound – madonna

Një tjetër fanse vuri në dukje: “Unë e kam dashur Madonën që kur isha e vogël … fanse e madhe … e dua … por kjo është një kalim i vështirë … çfarë i ka bërë ajo vetes?”

Epo, videoja e fundit i kushtoi këngëtares shumë fansa!

Madje, së fundmi ajo po akuzohet shpesh se nuk po shfaqet reale në rrjete sociale, por po përdor shumë photoshop. Madonna ka nisur të ekzagjerojë linjat e saj në foto, gjë që s’i ka pëlqyer aspak publikut.

Të fundit

Ukrainë, sulmet ruse detyrojnë ndaljen emergjente të energjisë elektrike

Ukrainë, sulmet me raketa ruse detyrojnë ndaljen emergjente të...

Moti për ditën e sotme

Ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga...

Sa orë gjumë duhet të bëjnë bebet?

Rekomandimet për orët e nevojshme të gjumit tek fëmijët...