Do e njihni? Jennifer Lopez shfaqet pa pikë make-upi në fytyrë

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të kuruar e veshur bukur.

Ajo është shfaqur pa filtra dhe pas make-up.

Ylli i muzikës  tregoi fytyrën teksa po bëhej gati për një vizitë të papritur në një dyqan bukurie në Beverly Hills, ku duket fytyra e saj vetëm “ujë e sapun”

E veshur me një mantel të bardhë 52-vjeçarja nuk ngurroi që të ndante një video pa filtra me 201 milionë ndjekësit e saj ku tregonte se po bëhej gati.

Image

Jennifer Lopez

Të fundit

​Sot mësohen dy çerekinalistët e fundit të Botërorit

Me dy ndeshjet që do të zhvillohen sot, do...

Sekreti për t’u bërë i pasur: Jetoni nën mundësitë tuaja!

Është e mërzitshme, por kjo nuk do të thotë...