Sara Hoxha bëhet nostalgjike, shfaq foto me vëllaun kur ishin fëmijë

Sarah Hoxha është gruaja e këngëtarit Ledri Vula.

Sarah është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të bukuroshes bëhen lajm pasi çdo veprim i saj është në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundmi në “InstaStory” ka ndarë një imazh ku duket se është bërë nostalgjike.

Image

 

Kujtojmë që Sara dhe Ledri kanë një vajzë të cilen e quajtën Poemë Blu. 

Të fundit

Behgjet Pacolli pronari i ardhshëm i Manchester United?!

Mediumi anglez Football Transfers, shkruan se ish-presidenti i Kosovës,...

Rrëfimi i 18 vjeçares: I dashuri i nënës ma humbi virgjërinë, tani kam frikë…!

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një...