Shokon 41-vjeçarja: Tradhtova burrin me djaloshin e ri, ja ku bëmë seks të çmendur

Një grua 41-vjeçare, ka rrëfyer për “The Sun” se po e tradhton burrin me një djalë 22-vjeçar, që punon në kafene.

Ajo ka thënë se ndonëse seksi me djalin e ri në fillim ishte argëtues, tani djaloshi është larguar nga ajo, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

E tradhtova burrin tim me një djalë 22-vjeçar që punon në pijetore – por tani ai po më injoron

E dashur psikologe:

Jam duke bërë seks të fshehtë me një djalë që është shumë më i ri se unë.

Unë kam një burrë të mrekullueshëm që nuk mund ta lë kurrë, por dashnori më i ri është në mendjen time gjatë gjithë kohës.

Unë jam 41-vjeçare, ndërsa burri im është 43-vjeçar. Ne kemi dy fëmijë të mrekullueshëm, 15 dhe 13-vjeçar. Unë dhe burri im kemi pasur disa ulje dhe ngritje.

Por, unë kam folur me një djalë që punon në pijetoren tonë lokale disa javë më parë. Ai është gati gjysma e moshës sime (22-vjeçar).

Ne biseduam në WhatsApp dhe i dërguam fotografi njëri-tjetri. Pastaj kemi shkëmbyer mesazhe gjatë gjithë kohës.

Më në fund u takuam dhe bëmë seks në pjesën e pasme të makinës së tij. Ishte kaq emocionuese, si seksi që bëra kur isha adoleshente.

Ne kemi vazhduar të dërgojmë mesazhe dhe të organizojmë takime. Ndonjëherë ai vjen në shtëpinë tonë kur e di se bregdeti është i pastër. Ai e parkon makinën e tij në qoshe, në mënyrë që fqinjët të mos e dallojnë atë.

Ai thotë të gjitha gjërat e duhura për të më mbajtur të buzëqeshur, por në ditën e fundit ai po tregohet pak i ftohtë me mua.

Ai po dërgon më pak mesazhe dhe ata nuk janë aq të mira sa ishin në fillim.

Ndihem pak e luhatur dhe jam e mërzitur që ai ka shkuar kështu.

E di që duhet ta harroj, por është e vështirë.

Ndihem sikur po bëhem pak e fiksuar.

Unë nuk mund ta ndihmoj veten dhe dua më shumë.

Ky djalë është në mendjen time pa pushim.

Vazhdoj të kontrolloj telefonin tim për mesazhe.

Unë kurrë nuk mund të heq dorë nga martesa ime për të, pasi ai është shumë i ri – plus ai është një mashtrues serial dhe ai ka një reputacion për ndarjen e çifteve.

Nuk e di nëse ndihem kështu, sepse jam e vetmuar.

Nuk kam miq dhe burri im punon shumë.

Vëmendja që mora nga ky djalë bëri që zemra të më rrihte.

Unë e dua vërtet burrin tim dhe ndihem keq.

Unë thjesht nuk mund ta ndihmoj veten.

Përgjigjja e psikologes:

Po ti mundesh.

Është lajkatare të kesh një djalë shumë më të ri që të pëlqen, por do të humbasësh shumë.

Seksi pa obligime tingëllon argëtues dhe emocionues si fizikisht ashtu edhe emocionalisht, por gjithsesi nuk po ju bën të lumtur.

Kjo është një çështje pa rrugëdalje që nuk dërgon askund.

Ashtu si shumica e grave, edhe ju e keni të vështirë të ndani seksin nga dashuria.

Po bini në dashuri me këtë djalë, por ai nuk do të angazhohet kurrë për juve.

Ai është tashmë i largët dhe i ftohtë ndaj jush.

Mos e takoni më atë.

Në vend të kësaj, shikoni mirë martesën tuaj.

Shumë marrëdhënie afatgjata bëhen të mërzitshme, por është e mundur të rikthehet shkëlqimi.

Fletëpalosje ime elektronike “50 mënyra për t’i shtuar argëtimin seksit” mund të ndihmojë.

Takimet me miq të rinj do të lehtësojë vetminë.

Mendoni për vullnetarizmin ose përfshihuni në shkollën e fëmijëve tuaj./Botasot

Të fundit

Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Artsiti Rod Stewart  ka folur për ndarjen nga jeta...

Behgjet Pacolli pronari i ardhshëm i Manchester United?!

Mediumi anglez Football Transfers, shkruan se ish-presidenti i Kosovës,...