Gold AG paralajmëron bashkëpunimin e ri, lansohet të shtunën

Reperi i njohur, Gold AG ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Këtë herë artisti nga Presheva ka bërë të ditur se do të sjell një bashkëpunim me Kreshnik Avdiun.

Arian Agushi (emri i plotë) përmes një fotografi që postoi në Instagram ka zbuluar se kënga lansohet më 2 prill, ditën kur nis muaji i shenjtë i myslimanëve, Ramazani.

 

“2 prill, ora 17:00, diçka e ëmbël për Ramazan”, ka shkruar Gold AG sipër imazhit që ndau me fansat.

Kujtojmë që reperi jo rrallë herë ka realizuar këngë për festat dhe data e rëndësishme si kombëtare apo ato fetare.

Ndërkohë, kënga e rit e fundit mban titullin “Ushtar Kavaja” që erdhi në bashkëpunim me Kastriot Tusha. 

Të fundit