Terror/ I riu tenton të përdhunojë të moshuarën 86-vjeçare

Një 25-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një 86-vjeçare në Greqi.

Protothema.gr raporton se autori ishte duke lëvizur me biçikletë në lagjen Kolono të Athinës, kur pa dy të moshuara që ishin duke ecur në këmbë, njëra 86 vjeç, tjetra 93 vjeç.

Autori ndaloi biçikletën dhe filloi të sulmojë dy motrat e moshuara, ndërsa tentoi të përdhunojë 86-vjeçaren.

Për fat të mirë 86-vjeçarja shpëtoi nga abuzimi seksual, kur motra e saj 93-vjeçare nisi të bërtiste në rrugë. 25-vjeçari u tremb, mori biçikletën dhe ia mbathi.

Të fundit

Shota Baraliu: Ronaldon e kam të preferuar, kam parë ëndërr sikur u martova me të

Aktorja Shote Baraliu, ka thënë se Ronaldo braziliani është...

Liberalizimi i vizave për Kosovën sot në rend dite në takimin e ambasadorëve të BE-së

Çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën sot do...