Pas dorëheqjes nga kreu i PD, Basha bën lëvizjen e radhës, nis takimet me demokratët në terren

Pas dorëheqjes nga kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur takimet me demokratët.

Ndonëse Basha ka preferuar që këto takime, t’i mbajë pa praninë e mediave, kanë qenë disa mbështetës të tij që kanë publikuar foto të takimeve më Bashën.

Gjatë ditës së sotme Basha ka zhvilluar takime me zonën e Dajtit dhe në degën 8 në Tiranë.

Nuk dihet se çfarë është diskutuar në takime, por vetë Basha ka bërë të ditur pak ditë më parë se takimet me demokratët do të jenë në funksion të bashkimit dhe forcimit të Partisë Demorkatike.

Të fundit

Behgjet Pacolli pronari i ardhshëm i Manchester United?!

Mediumi anglez Football Transfers, shkruan se ish-presidenti i Kosovës,...

Rrëfimi i 18 vjeçares: I dashuri i nënës ma humbi virgjërinë, tani kam frikë…!

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një...