3 burrat e zodiakut që nuk gënjejnë asnjëherë

Sinqeriteti dhe ndershmëria janë baza e një marrëdhenieje të shëndetshme, por që të jesh i drejtë dhe të thuash përherë të vërtetën nuk është aq e lehtë, pavarsisht shenjës së horoskopit. Madje studimet kanë treguar se 60% e njerëzve gënjejnë 1 herë në 10 minuta.

Po kur vjen puna te dashuria? Këtu na udhëheq ca horoskopi dhe sipas tij, tre janë burrat më të ndershëm e të sinqertë në dashuri.

Shigjetari (22 Nëntor – 21 Dhjetor)

Ata janë të hapur dhe të drejtëpërdrejtë, ndaj gënjeshtra është e fundi gjë që ju kalon nëpër mendje.

Dashi (Mars 21 – Prill 19)

Ata janë të nxituar dhe kanë karakter ca të ashpër, por nuk gënjejnë. Thelbi i tyre është sinqeriteti.

Luani (23 Korrik-22 Gusht)

Ata s’kanë frikë nga asgjë, madje as nga e vërteta.

Të fundit

Si e braktisi ish-ylli i Senegalit Miss-in për t’u martuar në fshehtësi?

Një mashtrim ekip i ish-yllit të Senegalit Papis Sise,...

E rëndë, nxënëset në Gjermani sulmohen me thikë derisa po shkonin në shkollë

Një vajzë 14-vjeçare ka vdekur dhe një tjetër, 13-vjeçare,...