Mancini bën veprimin e papritur

Përjashtime për Italinë sonte ndaj Maqedonisë së Veriut.

Një lëvizje surprizë dhe e papritur e Mançinit, i cili vendosi të mos thërriste Andrea Belotin, Xhanluka Skamakën dhe Nikolo Zaniolon.

Tre emra “Big” që në orën 20:45 do të ulen në tribunën kryesore të stadiumit “Renzo Barbera” të Palermos për të ndjekur gjysmëfinalen e “Play-Off”-it të Botërorit “KATAR 2022”.

Përveç tyre u përjashtuan nga lista edhe Leonardo Bonuçi, Luiz Felipe, Stefano Sensi, Matia Zakanji, Kristiano Biragi dhe Pierluixhi Golini.

Të fundit

Vdes në moshën 90-vjeçare ish-lideri kinez, Jiang Zemin

Ish-presidenti kinez, Jiang Zemin, ka vdekur të mërkurën në...

Pak ditë para protestës së 6 dhjetorit, Meta shkon në selinë e PD për të takuar Berishën

Meta pritet të takohet me kryedemokratin Sali Berisha, ndërsa...

Ishte vetëm 22 vjeç, futbollisti ndërron jetë gjatë seancës stërvitore

Futbollisti kolumbian Andres Balanta ndërroi jetën të martën gjatë...