Kim Kardashian e mahnitshme në Miami

Kim Kardashian është parë me një kombinim të hatashëm  në Miami ku ka promovuar linjën e saj të Skims

Paraqitja e Kim Kardashian bëri bujë vikendin që lamë pas teksa ajo ka promovuar linjat e saj në bikine.

Pasanikja 41 vjeçare shkëlqeu absolutisht teksa ajo kishte veshur një palë pantallona rozë të ngushta dhe për trupi kurse lart kishte të veshur një bluzë të shkurtër.

Ajo tregoi belin e saj të hollë me kombinimi të një ngjyre e që tregonte bukurinë karakteristike të saj. 

Image

Kim Kardashian

Image

Kim Kardashian

Image

Kim Kardashian

 

Të fundit

​Sot mësohen dy çerekinalistët e fundit të Botërorit

Me dy ndeshjet që do të zhvillohen sot, do...

Sekreti për t’u bërë i pasur: Jetoni nën mundësitë tuaja!

Është e mërzitshme, por kjo nuk do të thotë...