Albina Kelmendi “mbulohet” me para në një dasmë

Albina Kelmendi është njëra nga artistet më të kërkuara nëpër mbrëmje muzikore, por edhe nëpër dasma.

Ajo çdo herë nëpër rrjete sociale publikon pamje nga këto mbrëmje ku ajo është përforcuese.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ka shpërndarë disa fotografi ku kishte performuar në një dasmë.

Gjatë kohës që ajo këndonte, dikush nga dasmorët e gjuante Albinën me dollarë.

Kujtojmë se ajo prej vitesh po shijon një romancë me biznesmenin shqiptar, Valon Vataj.

Image

Albina Kelmendi

 

Të fundit

Mariçiq: I filluam negociatat në vitin 2022 dhe presim t’i përfundojmë në vitin 2030

Zëvendëskryeministri i ngarkuar për çështje evropiane, Bojan Mariçiq, ka...

Erik ten Hag nuk është i lumtur me Sanchon

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, i ka...

Vrasja e Xhuvanit që tronditi opinionin publik/ Gjykata e Apelit merr vendimin për 6 oficerët e policisë

Gjykata e Apelit ka rikthyer  në detyrë 6 punonjësit...